Sosyal Yaşam

Kafeteryası, kapalı çocuk parkı, okuma salonu, kütüphanesi, tavla-satranç odası ile TrioPark Çorlu, iç mekanlarda sosyal hayatı keyifle yaşayabilmeniz için eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor.

4 Mevsim Havuz Keyfi

TrioPark-Çorlu’da ısıtmalı açılabilir sistemli kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim suyun tadını çıkartmak mümkün.

cam8mnYazın her gününü tatilde gibi yaşamak, dört mevsim havuzun tadını çıkarmak, suda oynayan çocukların cıvıltılarıyla mutluluğu bulmak, huzur veren bahçesinde kitap okumak…

Tüm bunlar TrioPark Çorlu sakinlerinin gündelik yaşamlarının parçası olacak.

Spor ve Eğlence Bir Arada

fitness1mnSpor, kuşkusuz sağlıklı yaşamın en önemli unsuru.

TrioPark Çorlu sakinlerine; kafesi, yüzme havuzu, kapalı – açık spor alanları ve çocuk oyun parklarıyla, eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor. Buradaki her şey, hayatın stresini geride bırakabilmeniz için, en ince detayına kadar düşünüldü…

TrioPark Çorlu sakinleri, modern teknoloji ürünü spor aletleriyle donatılmış kapalı spor salonu, yoga-pilates alanları, vitamin barı, masaj salonu ve saunası ile yaşamın tüm olumsuzluklarını geride bırakacak.

Çocuklar için düzenlenmiş kapalı oyun alanı da spor salonunun hemen yanıbaşında. Siz sporunuzu yaparken, çocuklarınız da arkadaşlarıyla gönüllerince eğlenecekler.

Çocuklar Burada Çok Mutlu Olacak

TrioPark-Çorlu’da, çocuklar güvenli bir ortamda çok iyi vakit geçirecek.

cam6mnÇocuklarınız açık ve kapalı oyun parklarında gönüllerince oynayacak, yeşil alanlarda özgürce koşacaklar. Dilerlerse dört mevsim havuzun tadını çıkarabilecekler.

Kafeteryası, kapalı çocuk parkı, okuma salonu, kütüphanesi, tavla-satranç odası ile TrioPark-Çorlu, iç mekanlarda da sosyal hayatı keyifle yaşayabilmeniz için eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor.