Proje

 

TrioPark Katalog v2-7 minTrioPark-Çorlu projesiyle Emlak Konut bölgesine yeni bir soluk getirecek olan Orakçı Yapı Çorlu’da da  inşaat kalitesi ve üstün standartlarıyla farkını hissettirecek.

Eksiksiz Bir Yaşam Konsepti

Kafeteryası, kapalı çocuk parkı, okuma salonu, kütüphanesi, tavla-satranç odası ile TrioPark-Çorlu, iç mekanlarda da sosyal hayatı keyifle yaşayabilmeniz için eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor. Kalabalık toplantılara ev sahipliği yapacak toplantı salonuyla da fark yaratıyor.

Çocuklar Burada Çok Mutlu Olacak çocuk-768x667

TrioPark-Çorlu’da, çocuklar güvenli bir ortamda çok iyi vakit geçirecek.

Çocuklarınız açık ve kapalı oyun parklarında gönüllerince oynayacak, yeşil alanlarda özgürce koşacaklar. Dilerlerse dört mevsim havuzun tadını çıkarabilecekler.

Kafeteryası, kapalı çocuk parkı, okuma salonu, kütüphanesi, tavla-satranç odası ile TrioPark-Çorlu, iç mekanlarda da sosyal hayatı keyifle yaşayabilmeniz için eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor.

havuz4 Mevsim Havuz Keyfi

TrioPark-Çorlu’da ısıtmalı açılabilir sistemli kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim suyun tadını çıkartmak mümkün.

Yazın her gününü tatilde gibi yaşamak, dört mevsim havuzun tadını çıkarmak, suda oynayan çocukların cıvıltılarıyla mutluluğu bulmak, huzur veren bahçesinde kitap okumak…

Tüm bunlar TrioPark Çorlu sakinlerinin gündelik yaşamlarının parçası olacak.

Spor ve Eğlence  Bir Arada

Spor, kuşkusuz sağlıklı yaşamın en önemli unsuru.

TrioPark Çorlu sakinlerine; kafesi, yüzme havuzu, kapalı – açık spor alanları ve çocuk oyun parklarıyla, eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor. Buradaki herSPOR ALANI şey, hayatın stresini geride bırakabilmeniz için, en ince detayına kadar düşünüldü…

TrioPark Çorlu sakinleri, modern teknoloji ürünü spor aletleriyle donatılmış kapalı spor salonu, yoga-pilates alanları, vitamin barı, masaj salonu ve saunası ile yaşamın tüm olumsuzluklarını geride bırakacak.

Çocuklar için düzenlenmiş kapalı oyun alanı da spor salonunun hemen yanıbaşında. Siz sporunuzu yaparken, çocuklarınız da arkadaşlarıyla gönüllerince eğlenecekler.

 

Sağlam Temeller Üzerinde Huzur Dolu Bir Yaşam

IMG_2851Güven önemlidir. Güven olmadan huzur da olmaz.Evinizde huzurla yaşayabilmeniz için biz, TrioPark Çorlu’yu inşaa ederken, temelden çatıya her alanda en sağlam, en kaliteli çözümleri tercih ettik.

Radye-jeneral temel sisteminde, deprem yönetmeliğe uygun 1. sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanmış temeller üzerinde yükselen TrioPark Çorlu, sizi güvenle kucaklıyor.

Özel güvenlik görevlileri ve kapalı sistem kameralar ile 24 saat izlenecek olan TrioPark Çorlu, sakinlerine huzur veriyor.

 

Estetik, Kalite ve Güven Bir Arada

TrioPark Çorlu’da, kapalı otoparktan direkt bağlantılı asansörler ile çıkabildiğiniz dairelerde ise sizi bambaşka standartlar karşılıyor.trio mutfakmin

Her detayda kullanılan yüksek kaliteli malzemeler evinizin değerini arttırırken, uzun yıllar birlikte olacağınızı hissettiriyor. Tamamı güneş alacak şekilde ko
numlandırılmış daireler, hayatın güzel yanlarını yaşamanız için sizi bekliyor.

• Özel tasarım lake mutfaklar, 3’lü ankastre set, Çimstone tezgah ile

• Banyolar 1. sınıf vitrifiye ve armatür, duşakabin, aynalı dolaplı hilton lavabo, zemin ve duvarlarda granit seramik ile

• Zeminler odalar ve salonda laminat parke kullanılarak teslim edilecek.